Kohtutäiturite- ja Pankrotihaldurite Koja valdkond on keeruline ning pigem ka negatiivse alatooniga, kuid PR Conceptiga koostöös oleme kindlasti süstemaatiliselt suutnud avalikkusest teavitada, et mitte valdkond pole negatiivne vaid võlgu jääda on negatiivne. PR Concept on väga professionaalne, paindlik ja operatiivne ning eeltoodud valdkonda arvestades on see äärmiselt oluline. Aive Hiiepuu on suurepärase strateegilise mõtlemisega ning suudab lihtsa vaevaga rohkesõnalistest ning juriidiliselt keerulistest situatsioonidest eraldada selle, mis tegelikkuses avalikkust huvitab. Aive vormib ka kõige kohmakama sõnastuse kauniks ning loetavaks artikliks või pressiteateks. Aive on alati olemas ning kui on mingid minutid, mil teda ei ole meili või telefoni juures, siis sellest on alati ette teavitatud ning see lisab kogu koostösse ülimat asjatundlikkust.

Kristi HuntKohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja kantsler

PR Concept paistab silma kiiruse ja  professionaalsusega. Ning kiirus  ei tähenda seda, et hakataks ülesannet tuhatnelja ilma mõtlemata lahendama, vaid kiirus tähendab Aive suhtes väiksemate etappide kiiremaid teostusi. PR Concept jagab projekti loogilisteks väiksemateks tükkideks, ning lahendab neid etapiviisiliselt. See  tagab selle, et tulemused tulevad kohe ning kui muudatusi vaja teha, siis seda saab teha  kohe, kui seda vaja. Pole vaja oodata projekti lõpuni. 

Priit KongoNet Groupi juht

Koostöö PR Conceptiga on meil kestnud juba aastaid ja olen väga rahul, sest alati on kommunikatsioonialane professionaalne abi käepärast. Aive töötab alati kiirelt ja efektiivselt, just nii nagu meil vaja.

Ieva SalmelaHesburgeri arendusjuht

Kommunikatsiooniprojekte ellu viies pole midagi paremat heast partnerist, kes mõtleb kaasa, pakub välja lahendusi, kritiseerib ja aitab kõike kokku lepitut ellu viia. Ja kui protsessis tekib tõrge – mis paratamatult ette tuleb, sest kommunikatsioon tegeleb ju inimestega – ei tekita see olukord paanikat, vaid saab parima mõeldava lahenduse. PR Concept sellist partnerlust just pakubki. Ükski küsimus pole rumal, ükski töö liiga tüütu, ning suhtlus on kiire, sõbralik ja professionaalne!

Kristel AbelTööinspektsiooni teabe- ja välissuhete osakonna juhataja